2013. aasta Maailmameistrivõistlused allveespordis tõid meie klubile medaleid.

Kaazanis toimusid 2013. aasta Maailmameistrivõistlused allveespordis

Kaazanis toimusid 03.08-10.08. 2013 II CMAS mängud Allveespordis. CMAS mängud on rahvusvahelise allveespordi alaliidu poolt korraldatavad 2013.a. MM võistlused allveespordis. Ühes kohas toimuvad korraga mitme allveespordi ala maailmameistrivõistlused. Meie klubi sportlased võistlesid kahes distsipliinis lestaujumises-mis toimus basseinis ja allveeorienteerumises-mis toimus järves.

• Allveeorienteerumises osalesid 4 sportlast : Anna Antonova, Vitalia Telpt, Vladimir Kunitsõn ja Nikolai Tover.
  • Lestaujumises võistlesid: Anton Merezko, Vladimir Kunitsõn, Anastassia Salatun ja Nikolai Tover.

Lestaujujatest saavutas parima tulemuse Anton Merezko 200 meetri lestaujumises ajaga 1.26.28, 100 meetri ujumises näitas Anton aega 37,4 ja 100 meetri akvalangi ujumises 35,07. Nikolai Tover osales 50 m sukeldumises ja näitas aega 15,4 ja 50 m SF ujumises aeg 17,27. Anastassia Salatun ujus 400 m veepeal ajaga 3.34.95 ja 200 meetris näitas Anastassia aega 1,37,74.

Kazan 2013 Estonia Finswimming team

Allveeorienteerumises toimusid samal ajal ka noorte Euroopa meistrivõistlused, kus Anna Antonova  saavutas kokku 3 medalid:

• Kuld tähe harjutuses;
  • Hõbe tsoonide ujumises;
  • Pronks poiujumises.

Seega on Anna nüüd Euroopa noorte meister täheujumises. Vaatamata sellele tuleb mainida, et Anna tulemus oli parim ka naiste arvestuses.

Meestest saavutas Vladimir Kunitsõn Maailmameistrivõistlustel 3 koha poiujumises.

SK Fortuna sportlased võistlustel

Allveeorieneteerumises saavutasid meeste ja naiste meeskonnad kaardiharjutuses 4. koha.

Täheujumises oli Vladimir Kunitsõn 7, Tsoonide ujumises oli Vladimir neljas, Vitalia Telpt viies.

Õnnitlused klubi treeneritele ja sportlastele medalite ja eduka esinemise puhul!