Treeningud

Jüri Spordihoone, Rae vald

JÜRI 2018/2019

(Laste tn 3, Jüri, Rae vald, Harjumaa)

Treeningute õppemaks:
1 kord   nädalas 25 eurot kuus
2 korda nädalas 45 eurot kuus
3 korda nädalas 50 eurot kuus

 

Väikses basseinis (vesi 32 C , sügavus 37 cm – 57 cm)
Treener Anstassia
Väikelapsed (2013-2014) V.1 T kell 17:00 (vabu kohti ei ole)
Väikelapsed (2013-2014) V.2 N kell 17:00 (vabu kohti ei ole)
Väikelapsed (2013-2014) V.3 L kell 10:30  (vabu kohti ei ole)
Väikelapsed (2013-2014) V.4 L kell 11:15  (vabu kohti ei ole)
Väikelapsed (2015-2016) V.5 N kell 16:30 - koos lapsevanemaga (2 vaba kohta)
Väikelapsed (2013-2014) V.6 L kell 9:45  (vabu kohti ei ole)

 

Suures basseinis(25m,vesi 27 C, sügavus 1,10-2,05 m)
Algõpetuse rühm (2012-2013)  A.1 E,K kell 17:00 treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Algõpetuse rühm (2010-2012)  A.2 E,K kell 17:45 treener Liina (vabu kohti ei ole)
Algõpetuse rühm (2011-2013)  A.3 T,N kell 18:30 treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Algõpetuse rühm (2009-2013)  A.4 R    kell 18:00, L kell 12:00 treener Anastassia (vabu ei ole)
Algõpetuse rühm (2011-2013)  A.5  L    kell  9:00 treener Anastassia (vabu kohti ei ole)  

Algõpetuse rühm (2010-2013)  A.6   L    kell 13:00 treener Anastassia(vabu kohti ei ole) &nbs;

Algõpetuse rühm (2010-2013)  A.7  L    kell 13:00 treener Ksenia (vabu kohti ei ole)

Algõpetuse rühm (2008-2011) A.8   L kel 14:00 treener Vladimir (vabu kohti ei ole)

 

Edasijõudnute rühm  (2011-2012)   E.1 E,K kell 19:00  treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2009-2011)  E.2 T,N kell 18:00  treener Mikk (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2011-2012)  E.3 T,N kell 17:45  treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2009-2011)  E.4 E,K kell 19:30  treener Liina (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2006-2009)  E.5 T,N kell 19:35  treener Mikk  (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2011-2009)  E.6 T,N kell 14:45  treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm   (2009-2007)  E.7 T,N kell 15:30  treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Hobi rühm            (2008-ja vanem)  H.1 T,N kell 19:15  treener Anastassia (vabu kohti ei ole)
Hobi rühm                                        H.2  L   kell 12:00  treener Ksenia (vabu kohti ei ole)

 

Spordirühmad noored sportlased
Spordirühm pardikesed (2008-2010)  P.1 E,K,R kell 14:15 L 10:00,  treener Vladimir
Spordirühm pardikesed (2009-2010)  P.2 E,K,R kell 19:00,  treener Vladimir
Spordirühm pardikesed (2009-2011)  P.3 E,K    kell 17:45, R 18:45, treener Anastassia
Spordirühm pardikesed (2009-2011)  P.4 E,K    kell 18:15, R 18:00,  treener Liina
Spordirühm pardikesed (2007-2010)  P.6  T,N   kell 18:35, R 19:00, treener Mikk

 

Spordirühmad vanemad sportlased
Spordirühm lestaujumine E,K,R kell 16:30, T,N kell 16:15, L kell 11:00, treener Vladimir
Spordirühm lestaujumine E,K,R kell 15:30, T,N kell 18:00, L kell 11:00, treener Vladimir
Spordirühm ujumine        E,K,R kell 18:00, L kell 10:00, treener Vladimir

 

Info: info@skfortuna.ee ; +372 55 69 25 78 ;

Järveküla Spordihoone, Rae vald

JÄRVEKÜLA  2018/2019

(Reti tee 20, Peetri, Rae vald, Harju maakond)

Alustame septembrist!
Treeningute õppemaks:
2 korda nädalas 45 eurot kuus
3 korda nädalas 50 eurot kuus

 

Suures basseinis(25m, vesi 27 C, sügavus 1,10-1,60 m)

Algõpetuse rühm (2008-2011) A.J 4 T,N kell 16:00 treener Martin (4 vaba kohta)
Algõpetuse rühm (2010-2012) A.J 1 T,N kell 17:00 treener Ksenia (vabu kohti ei ole)
Algõpetuse rühm (2011-2013) A.J 2 T,N kell 19:00 treener Ksenia (vabu kohti ei ole)

 

Edasijõudnute rühm (2006-2009) E.J 1 E,K,R kell 15:00 treener Martin (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm (2009-2011) E.J 2 T,N kell 15:00 treener Martin (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm (2005-2010) E.J 3 E,K kell 18:00 treener Liisi (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm (2011-2012) E.J 4 E,K kell 19:00 treener Liisi (vabu kohti ei ole)
Edasijõudnute rühm (2010-2012) E.J 5 T,N kell 18:00 treener Ksenia (vabu kohti ei ole)

 

Spordirühm S.J 1 E,K,R kell 16:00 treener Martin

Info: info@skfortuna.ee; +372 55 69 25 78 ;

Laagna Gümnaasium,Tallinn

 

UJULAS TOIMUVAD REMONDI TÖÖD!

Treeningud toimuvad teistes ujulates Lasnamäel, Sõles, Kesklinnas ja Järvekülas!

 

Tunniplaan alates 6.septemrist kuni 1.detsembrini (Laagna gümnaasiumi ujula remondi tõttu)

SPORDIRÜHM treener Vitalia

T 19.45-21.00 Järveküla kooli ujula
N 19.45 - 21.00 Järveküla kooli ujula
T 20.00 -  21.00 Järveküla kooli ujula
L 14.30 - 16.00 Sõle spordikeskus
P 11.30-13.00 Sõle spordikeskus 

 

SPORDURÜHM LASTEKARIKAS 1 treener Vitalia

T 20.00 Endla 4 Adeli tervisekeskus

L 16.00-17.00 Sõle spordikeskus 

P 13.00-14.00 Sõle spordikeskus 

 

SPORDIRÜHM LASTEKARIKAS 2
treener Natalja Meier

T 20.00 Endla 4, Adeli tervisekeskus

N 20.00 Endla 4 Adeli tervisekeskus

R 20.00 Endla 4 Adeli tervisekeskus

L 18.00 - 19.00 Sõle spordikeskus

P 13.00-14.00  Sõle spordikeskus 

 

ALGÕPETUS treener Sandra

L 16.00 Lasnamäe gümnaasium Pae 59
P 16.00 Lasnamäe gümnaasium Pae 59

 

Edasijõudnute rühm treenerid Natalja Meier, Tatjana Gnezdilova

L 16.00 Lasnamäe gümnaasium Pae 59
P 16.00 Lasnamäe gümnaasium Pae 59