Treeningud

Rae valla spordikeskus

JÜRI JUUNI KUU TUNNIPLAAN

Treener Mikk Tiidemann 1.06-21.06 (6 tundi)
Algõpetus  T,N 18:00-18:45
Spordirühm  T,N kell 18:45-19:45

Treener Liina Veber 1.06-20.06 (6 tund)
Edasijõudnud  E,K 18:00-18:45
Spordirühm  E,K 18:45-19:45

Treener Aleksandr Lilišentsev 1.06-14.06 (4 tundi)
Edasijõudnud  kell 15:00-16:00
Hobi 1 T,N kell 18:00-19:00

Treener Ksenia Tokoreva 1.06-16.06 (3 tundi)
Hobi 2 L 12:00-13:00

Treenrer Vladimir Kunitsõn
Spordirühm 2010-2007  E,K,R 14:45-16:00
Spordirühm 2006-2001  E,T,K,N,R 16:00-18:00, L 10:30
Spordirühm 2010-2007  E,K,R 18:00-19:00
Täiskasvanud T kell 19:00

Treener Anastassia Kunitsõna
Väikses basseinis
v.1 E  17:30 - 1.06-18.06 ( 3 tundi)
v.2 K  17:30 - 1.06-20.06 ( 3 tundi)
v.3 L   10:30 - 1.06-09.06 ( 2 tundi)
v.5 K  17:00 - 1.06-20.06 (3 tundi)
Algõpetus E ja K kell 18:15-19:00 - 1.06-20.06 (6 tundi)
Spordirühm E ja K kell 19:00-20:00 - 1.06-20.06

Järveküla kooli ujula

JÄRVEKÜLA JUUNI KUU TUNNIPLAAN

Treener Liisi Noode 1.06-20.06(6 tundi)
Edasijõudnud  E,K 18:00-19:00
Algõpetus  E,K 19:00-20:00

Treener Keiti Kleitz 1.06-14.06(4tundi)
Algõpetus  T,N  18:00-19:00 

Treener Martin Siller 1.06-20.06 (9 tundi)
Edasijõudnud ja spordirühm  E,K,R 15:00-16:00

Treener Aleksandr Lilišentsev
Juunis tunde ei toimu.

Laagna Gümnaasium

Treeningud  Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujulas, Vikrelase 16

 

NB! Treeningute alguse 11.09.2017

 

Algõpetuse rühm  (2009-2011) treener  Sandra Saaliste

Esmaspäev         18.00 - 19.00

Teisipäev             18.00 - 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

Edasijõudnute rühm (2008-2010) treener  Sandra Saaliste

Teisipäev            18.00 – 19.00

Neljapäev           18.00 – 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

 

Spordirühm  (2001-2005)             treener Vitalia Telpt

Esmaspäev         19.00 – 20.00

Teisipäev             19.00 – 20.00

Neljapäev            19.00 – 20.00

Reede                 19.00 – 20.00

Laupäev              13.00 - 14.00

 

Rühm Lastekarikas 1 (2006-2007) treener Tatjana Gnezdilova

Esmaspäev         18.00 – 19.00

Teisipäev             18.00 – 19.00

Neljapäev            18.00 – 19.00

Reede                  18.00 – 19.00

 

Rühm Lastekarikas 3  (2007-2008)  treener Vitalia Telpt

Teisipäev             18.00 – 19.00

Neljapäev            18.00 – 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

Rühm  Lastekarikas 2 ( 2005-2007)  treener Natalja Meier, Vladimir Kuntsõn

Teisipäev            19.00 – 20.00

Neljapäev           19.00 – 20.00

Laupäev              13.00 - 14.00

 

Spordirühm ( 2001-2004)   treener Natalja Meier  

Esmaspäev         19.00 – 20.00

Teisipäev             19.00 – 20.00

Kolmapäev          20.00 - 21.00

Neljapäev            19.00 – 20.00

Reede                 19.00 – 20.00

 

Edasijõudnute rühm (2005-2008) treener Tatjana Gnezdilova

Esmaspäev         18.00 - 19.00

Reede                 18.00 - 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00