Treeningud

Rae valla spordikeskus

JÜRI UJULA

Võtame vastu uusi lapsi järgnevatesse rühmadesse:

ALGÕPETUS  suures basseinis – eesmärk  algelise ujumisoskuse omandamine suures basseinis

A.2 – T,N  15:30-16:15 (2010-2007)

A.4 – T,N  18:00-18:45 (2011-2009) – treener Mikk

A.5 –  R 18:00-18:45, L 12:00-12:45 (2010-2012) – treener Anastassia

A.6 – R 18:45-19:00, L 12:45-13:30 (2011-2012) – treener Anastassia

 

VÄIKELASTE UJUMINE  väikses basseinisveega harjumine, vee tunnetamise õppimine, veega sõbraks saamine, algelise ujumisoskuse omandamine väikses basseinis, harjumine suure basseiniga

Treener Anastassia

V.1  E 17:30 (2012-2013)

V.2  K 17:30  (2012-2013)

V.3 L 10:30 (2013)

V.4 L 11:15 (2013)

V.5 T 17:00 (2014)

V.6 N 17:00 (2014)

 

BEEBIDE UJUTAMINE

Treener Anastassia

B.1 E 17:00

B.2 K 17:00

 

Jätku rühmad:

ALÕPETUS suures basseinisrühm on mõeldud  väikse basseini kursuse läbinutele – eesmärk  algelise ujumis oskuse omandamine suures basseinis

A.1 E,K 18:15-19:00 (2011-2012) – treener Anastassia

A.3 T,N 18:15-19:00 (2011-2012) – treener Anastassia

 

EDASIJÕUDNUD  - eesmärk omandada ujumisoskus, õppida uusi tehnilisi elemete,

E.1 E,K 15:45-16:30 (2008-2010) -  treener Vladimir

E.2 E,K 18:00-18:45 (2010-2011)– treener Liina

E.3 T,N 17:30-18:15 (2010-2011) – treener Anastassia

E.4 T,N  19:30-20:15 (2008-2010) – treener Mikk

E.5 T,N  15:30-16:15 (2010-2007)

 

HOBI- eesmärk tervise tugevdamine, tehniliste elementide õpimine,

Hobi 1 T,N  19:00-20:00 (2001 ja noremad)

Hobi 2 L 12:00-13:00  (2005-2009)

 

LASTE SPORDIRÜHMADeesmärk tutvuda võistlus spordiga, tehnika õppimine, võistlemise õppimine, võistlus reeglite õppimine, mitmekülgne arenemine, rühmadesse võetakse vastavalt treeneri soovitusele ja lapse soovile tegeleda võistlusspordiga

Pardikesed 1 (2009-2008)– treener Vladimir Kuniutsõn

Vesi – E,K,R 14:45-15:45, L 10:00-11:00

ÜKE – E,K,R 14:30-14:45

Pardikesed 2 (2009-2010)treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,K,R 19:00-20:00, L 10:00-11:00

Pardikesed 3 (2009-2011)treener Anastassia Salatun

Vesi – E,K 19:00-20:00

Pardikesed 4 (2009-2010)– treener Liina

Vesi- E,K 18:45-19:30

Pardikesed 5(2007-2008) – treener Liina

Vesi- E,K 19:30-20:15

Pardikesed 6 (2007-2010) – treener Mikk

Vesi – T,N 18:45-19:30

 

SPORDIRÜHMAD eesmärk võistlusteks valmistumine, võistlusspordisuund

Lestaujumine (2000-2002)– treener  Vladimir Kunitsõn

Vesi  - E,K,R 16:30-18:00, T,N 16:30-17:30, L 11:00-12:00

Saal T 18.15-19.15, L 9.45-11.00

Noored lestaujumine (2003-2006)– treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,K,R 17:00-18:00 , T,N 16:30-17:30, L 11:00-12:00

Saal

Noored ujumine (2005-2008) – treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,T,K,N,R  18:00-19:00, L 10:00-11:00

Saal

Järveküla kooli ujula

ALGÕPETUS  suures basseinis – eesmärk  algelise ujumisoskuse omandamine suures basseinis

A.J 1 E,K 15:00-16:00 (2010-2008)

A.J 2 E,K 16:00-17:00 (2009-2006)

A.J 3 E,K 17:00-18:00 (2012-2009)

A.J 4 E,K  17:00-18:00 (2008-2005)

A.J 5 E,K  19:00-20:00 (2012-2010)

A.J 6 T,N  15:00-16:00 (2010-2008)

A.J 7 T,N  16:00-17:00 (2007-2005)

A.J 8 T,N  18:00-19:00  (2010-2012)

 

EDASIJÕUDNUD  - eesmärk omandada ujumisoskus, õppida uusi tehnilisi elemente,

E.J 1 E,K,R 15:00-16:00 (2009-2007)

E.J 2 E,K 18:00-19:00 (2009-2011)

E.J 3 T,N 15:00-16:00 (2010-2009)

E.J 4 T,N  17:00-18:00 (2011-2012)

 

SPORDIRÜHM – eesmärk võistlusteks valmistumine, võistlusspordisuund

S.J 1 E,K,R  16:00-17:00 (2007-2003)

Laagna Gümnaasium

Uue hooaja treeningute tunniplaan ilmub augustis