Kristiina Nurga auhinnavõistlused ja Eesti meistrivõistlused Akvalangi ujumise

24.11 toimusid Kohtlja-Järvel lestaujumisvõistlused. Kristiina Nurga auhinnavõistlustel oli kavas 200 meetri ujumine absoluutses kategoorias. Spordilubi Fortuna sportlastest sai parima tulemuse Anton Merezko, kes oli kiireim meeste seas tulemusega 1.28.66

Naiste arvestuses oli Fortuna sportlastest kolmanda kohal Anastassia Salatun tulemusega 1.40.11

Samuti ujuti seal ka Eesti meistrivõistlused akvalangiga ujumises. Kavas olid 100 ja 400 meetri distantsid.

Meeste seas 100 meetris oli kiireim Anton Merezko, kolmanda koha ja esimese koha noorte arvestuses sai Daniel Rak.

Naiste arvestuses sai komanda koha Anastassia Salatun. Neidude arvestuses oli 2 Sandra Saaliste 400 meetri ujumises sai meeste arvestuses esimese koha Vladimir Kunitsõn, teine oli Anton Merezko ja kolmanda koha ning noorte seas esimese sai Daniel Rak. Noormeeste seas oli 3 Dmitri Gnezdilov.

Naiste seas oli kolmas Anastassia Salatun. Neidude arvestuses sai Iiris Olmre 2 koha ja Aleksandra Kozikova 3 koha.