💦 OOTAME UJUMISHUVILISI UJUMA 💦

REGISTREERIMINE UUEKS ÕPPEAASTAKS  2024/2025

JÜRI, JÄRVEKÜLA ja KOSE SPORDIHOONE

AVATUD

NB! Jüri Spordihoones on enamus alates 6a. ujumise rühmadest täitunud kuna nendes jätkavad oma spordiklubi õpilased. 

Registreerimisel peab arvestama lapse vanuse ja ujumisoskuste tasemega ning valima kirjelduse alusel sobiv rühm.

Rühmade täpsustuse leiad:

 https://skfortuna.ee/ujumiskursused 

või  

https://skfortuna.ee/ruhmad
Spordiklubil jääb õigus mitte tagada kohta  rühmas kui registreerimise hetkel on kohad rühmas täitunud või on valitud vale ujumistase. 

Taseme ja oskuste täpsustamiseks  võtke ühendust

+372 55692578
Vaatame üle  registreerimise avalduse 3 tööpäeva jooksul.

TALLINN REGISTREERIMINE ALATES  20.08.2024

💦

  • 19:00-20:00
    E
    K
    Edasijõudnute rühm 7-8a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €69/kuus
    Täitunud
  • 15:00-16:00
    T
    N
    Edasijõudnute rühm 7-8a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Alina Reinamäe
    €69/kuus
    Täitunud
  • 18:00-19:00
    E
    K
    Edasijõudnute rühm 7-8a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €69/kuus
    Täitunud
  • 15:30-16:30
    T
    N
    Edasijõudnute rühm 7-8a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Johanna Johanson
    €69/kuus
    Täitunud
  • 18:00-18:45
    T
    18:00-18:45
    N
    Edasijõudnute rühm 7-8a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Laur Nappus
    €62/kuus
    Täitunud
  • 17:00-17:45
    E
    K
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Ireen Metspalu
    €69/kuus
    Täitunud
  • 18:15-19:00
    E
    K
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €69/kuus
    Täitunud
  • 17:30-18:15
    T
    N
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Mikk Tiidemann
    €69/kuus
    Täitunud
  • 19:15-20:00
    T
    N
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Ireen Metspalu
    €69/kuus
    Täitunud
  • 18:15-19:00
    T
    N
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €69/kuus
    Täitunud
  • 18:30-19:15
    R
    12:00-12:45
    L
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Angelika Izosina
    €69/kuus
  • 19:15-20:00
    R
    12:45-13:30
    L
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Angelika Izosina
    €69/kuus
  • 17:15-18:00
    E
    K
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €69/kuus
  • 16:30-17:15
    T
    N
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Johanna Johanson
    €69/kuus
  • 18:45-19:30
    T
    18:45-19:30
    N
    Algõpetuse rühm suures basseinis, 6-7a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Laur Nappus
    €62/kuus
  • 17:00-17:45
    E
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:30-18:15
    E
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:45-18:30
    E
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    määramata
    €37/kuus
    Täitunud
  • 16:45-17:30
    T
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:00-17:45
    K
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:30-18:15
    K
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:45-18:30
    K
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    määramata
    €37/kuus
    Täitunud
  • 16:45-17:30
    N
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 18:00-18:45
    R
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    määramata
    €37/kuus
    Täitunud
  • 9:00-9:45
    L
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laureta Tammepõld
    €37/kuus
    Täitunud
  • 18:15-19:00
    T
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €32/kuus
    Täitunud
  • 18:30-19:15
    N
    Lastebasseini rühm edasijõudnud, 5-6a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Angelika Izosina
    €32/kuus
  • 16:45-17:25
    E
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
  • 16:45-17:25
    T
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Alina Reinamäe
    €37/kuus
  • 17:30-18:10
    T
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 16:45-17:25
    K
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
  • 16:45-17:25
    N
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Alina Reinamäe
    €37/kuus
  • 17:30-18:10
    N
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:45-18:25
    R
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
  • 9:45-10:25
    L
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laureta Tammepõld
    €37/kuus
  • 11:00-11:40
    L
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laureta Tammepõld
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:30-18:10
    T
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €32/kuus
    Täitunud
  • 17:00-17:40
    N
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Angelika Izosina
    €32/kuus
  • 17:45-18:25
    N
    Lastebasseini rühm, 4-5a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Angelika Izosina
    €32/kuus
  • 16:15-16:45
    T
    Lastebassein edasijõudnud vanemaga, 3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Alina Reinamäe
    €37/kuus
  • 16:15-16:45
    N
    Lastebassein edasijõudnud vanemaga, 3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Alina Reinamäe
    €37/kuus
  • 17:00-17:30
    R
    Lastebassein edasijõudnud vanemaga, 3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
    Täitunud
  • 16:00-16:30
    E
    Lastebasseini rühm vanemaga, 1,5-3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
  • 16:00-16:30
    K
    Lastebasseini rühm vanemaga, 1,5-3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Liina Veber
    €37/kuus
  • 10:30-11:00
    L
    Lastebasseini rühm vanemaga, 1,5-3a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laureta Tammepõld
    €37/kuus
    Täitunud
  • 17:00-17:30
    T
    Lastebasseini rühm vanemaga, 1,5-3a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €37/kuus
  • 13:45-14:30
    L
    Harrastus rühm 8-10a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
    Täitunud
  • 14:30-15:15
    L
    Harrastus rühm 11-17a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
  • 19:00-19:45
    E
    Harrastus rühm 8-10a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
  • 18:15-19:00
    T
    Harrastus rühm 8-10a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    määramata
    €37/kuus
    Täitunud
  • 19:00-19:45
    K
    Harrastus rühm 8-10a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
  • 18:15-19:00
    N
    Harrastus rühm 8-10a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Angelika Izosina
    €37/kuus
  • 16:30-17:15
    E
    Harrastus rühm 11-17a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
  • 19:00-19:45
    T
    Harrastus rühm 11-17a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    määramata
    €37/kuus
  • 16:30-17:15
    K
    Harrastus rühm 11-17a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €37/kuus
    Täitunud
  • 19:00-19:45
    N
    Harrastus rühm 11-17a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Angelika Izosina
    €37/kuus
  • 19:30-20:15
    T
    Harrastus rühm 8-10a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Laur Nappus
    €32/kuus
  • 19:30-20:15
    N
    Harrastus rühm 8-10a.
    Kose Spordimaja, Kose vald
    Laur Nappus
    €32/kuus
  • 15:00-16:00
    E
    K
    R
    Ujumise spordirühm 9-12a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Anastassia-Anna Kunitsõna
    €85/kuus
    Täitunud
  • 18:15-19:15
    T
    N
    R
    täpsustamisel
    L
    Ujumise spordirühm 9-12a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Mikk Tiidemann
    €85/kuus
    Täitunud
  • 17:00-18:00
    E
    K
    16:00-17:00
    T
    N
    18:15-19:15
    R
    9:00-10:00
    L
    Ujumise spordirühm 10-14a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Vladimir Kunitsõn
    €85/kuus
    Täitunud
  • 18:00-19:15
    E
    K
    17:00-18:15
    R
    10:00-11:00
    L
    Ujumise spordirühm 10-14a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Vladimir Kunitsõn
    €85/kuus
    Täitunud
  • 16:00-17:00
    E
    K
    R
    12:00-13:00
    L
    Lestaujumise spordirühm
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Johanna Johanson
    €85/kuus
    Täitunud
  • 19:15-20:30
    E
    K
    R
    19:00-20:00
    T
    N
    11:00-12:00
    L
    Lestaujumise spordirühm 15-18a.
    Jüri Spordihoone, Rae vald
    Vladimir Kunitsõn
    €85/kuus
    Täitunud
  • 15:30-16:30
    E
    K
    R
    Ujumise spordirühm 9-12a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Laur Nappus
    €85/kuus
    Täitunud
  • 17:15-18:15
    T
    N
    17:00-18:00
    R
    Ujumise spordirühm 9-12a.
    Järveküla Spordihoone, Rae vald
    Johanna Johanson
    €85/kuus
    Täitunud